preloader-img
22-lecie istnienia Medinetu

22-lecie istnienia Medinetu

  • 20 Jul 2023
  • in News

Pod koniec maja w miejscowości Miłocin ekipa Dolnośląskiego Centrum Chorób Serca im. prof. Zbigniewa Religi Medinet Sp. z o.o. świętowała 22-lecie istnienia firmy.

To była wyjątkowa okazja, by powspominać początki działalności, niezwykłe przypadki medyczne leczone na przełomie tych wszystkich lat oraz ogromne poświęcenie załogi podczas trwania pandemii COVID-19.  Spotkanie rozpoczął Pan Prezes Romuald Cichoń - prof. Uniwersytetu Zielonogórskiego, który przypomniał najważniejsze etapy w rozwoju firmy, ostatnie osiągnięcia w Polsce i za granicą, a w swojej poruszającej przemowie przede wszystkim podziękował wszystkim za wiele lat ciężkiej i oddanej pracy.

Zebrani mieli nietuzinkową okazję wysłuchania recitalu artystki wrocławskiego Teatru Muzycznego CAPITOL - Pani Justyny Woźniak, która brawurowo wystąpiła, porywając publiczność w rytm wyjątkowych utworów muzycznych. Załogę Medinetu ugoszczono w przepięknych wnętrzach oraz poczęstowano pysznym, specjalnie przygotowanym menu oraz tortem z okazji tej wyjątkowej okazji. Po zapadnięciu zmroku odbył się klimatyczny występ z ogniem w stylu "Gatsby Show".  Pokaz zawierał w sobie elementy integracji z Gośćmi, dzięki czemu wybrańcy mogli doświadczyć trudnej sztuki połykania lub żonglowania ogniem. Moc emocji dla każdego z Gości!

Zabawa trwała do białego rana. Przy porywających rytmach disco, przebojach starych i nowych bawiono się doskonale! Impreza była okazją do integracji pracowników oraz podziękowaniem za tyle lat wspólnej pracy. Dziękujemy!