preloader-img
Dwie nagrody dla Medinetu

Dwie nagrody dla Medinetu

  • 28 Oct 2022
  • in News

W dniu 7 października, w Gdyni, w hotelu Courtyard by Marriott Gdynia Waterfront odbyło się uroczyste spotkanie członków, partnerów i przyjaciół Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Szpitali Prywatnych z okazji 20-stej rocznicy powstania Stowarzyszenia.

W spotkaniu udział wzięło liczne grono przedstawicieli sektora ochrony zdrowia, instytucji państwowych, samorządowych, szpitali i podmiotów medycznych, mediów oraz firm współpracujących. 

W trakcie wydarzenia odbyły się dwa merytoryczne i inspirujące panele – jeden o roli i miejscu prywatnych szpitali w publicznym systemie ochrony zdrowia, drugi omawiający fakt, że sektor szpitali prywatnych jest liderem innowacyjnych technologii.

Na tym jubileuszu Dolnośląskie Centrum Chorób Serca im. Prof. Zbigniewa Religi MEDINET Sp. z o.o. odebrało aż dwie nagrody!

  • Nagrodę imienną dla Pana Prezesa Romualda Cichonia za wieloletnią współpracę z OSSP
  • Nagrodę dla szpitala za innowacyjność organizacyjną i technologiczną

Nagrody z rąk kapituły Stowarzyszenia odebrała Pani Anna Farmas- - Dyrektor Zarządzająca Dolnośląskiego Centrum Chorób Serca im. Prof. Zbigniewa Religi MEDINET Sp. z o.o. we Wrocławiu.

Ogólnopolskie Stowarzyszenie Szpitali Prywatnych zostało założone 2 grudnia 2002 roku przez prezesów 14 szpitali jako Ogólnopolskie Stowarzyszenie Szpitali Niepublicznych, a pod obecną nazwą działa od 2009 roku. Skupia 103 podmioty lecznicze zarządzające 150 szpitalami na terenie całego kraju. Już od 20 lat OSSP łączy medyczne inicjatywy gospodarcze oraz umożliwia wymianę poglądów przedstawicieli zrzeszonych podmiotów. 

Dziękujemy serdecznie za tyle lat owocnej współpracy i cytując Pana Prof. Cichonia: "silni jesteśmy tylko wtedy, kiedy jesteśmy razem, kiedy jesteśmy słyszani jako jeden donośny ale istotny głos i o tę istotność będziemy się ubiegać w najbliższych latach."


Film z uroczystości obchodów 20-lecia Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Szpitali Prywatnych

Galeria zdjęć na Facebook'u