preloader-img
stanowisko

Sanitariusz

  • Lokalizacja: Wrocław
  • Kontakt: 71 320 94 12
  • Dział kadr: m.kudlinska-ropuszynska@medinet.pl

Sanitariusz w szpitalu we Wrocławiu

Dolnośląskie Centrum Chorób Serca im. prof. Zbigniewa Religi -  Medinet Spółka z o.o. jest firmą z tradycjami i zasadami. Od prawie 20 lat działamy aktywnie na rynku usług zdrowotnych. Specjalizujemy się w kardiologii i kardiochirurgii zarówno  dzieci jak i dorosłych oraz rehabilitacji kardiologicznej.  Nasze szpitale i przychodnie zapewniają pacjentom kompleksową opiekę i wysoką jakość usług. Medinet  skupia ludzi wielu profesji z zakresu  leczenia i chirurgii serca, których cechuje otwartość i zaangażowanie. Wspieramy pracowników w ich rozwoju, bo to stanowi o naszej sile.

Jeśli jesteś osobą ambitną, dynamiczną i chcesz być partnerem w leczeniu  chorych - dołącz do nas!

Oczekiwania:

  • aktualne orzeczenie lekarskie do celów sanitarno-epidemiologicznych,
  • rzetelność w wykonywaniu obowiązków,
  • pozytywne nastawienie, chęć do pracy,
  • umiejętność pracy w zespole oraz dobra organizacja pracy własnej,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane.

Zakres obowiązków:

  • odnoszenie do pracowni diagnostycznych materiałów do badań,
  • zaangażowanie, samodzielność i inicjatywa w działaniu,
  • podnoszenie kwalifikacji zawodowych poprzez udział w organizowanych szkoleniach,
  • inne zadania wynikające z zakresu obowiązków.

Oferujemy:

  • niezbędne narzędzia pracy,
  • zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, miłą i przyjazną atmosferę w zespole,
  • elastyczne formy zatrudnienia w zależności od preferencji kandydata w tym umowę o pracę, umowę zlecenie, kontrakt,
  • kartę multisport,
  • grupowe ubezpieczenia na życie.

Osoby zgłaszające się z CV prosimy o załączenie klauzuli:
Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji.

Klauzula informacyjna dla kandydatów do pracy

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję, że:

  1. administratorem Pani/Pana danych osobowych Dolnośląskie Centrum Chorób Serca im. prof. Zbigniewa Religi Medinet Sp. z o.o., z siedzibą we Wrocławiu, ul. Kamieńskiego 73a
  2. kontakt z Inspektorem Ochrony Danych – tel. 71 32 0 94 05,
  3. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu rekrutacji / przyszłych rekrutacji* - na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. oraz Kodeksu Pracy z dnia 26 czerwca 1974 r.
  4. Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą przez okres rekrutacji / okres tej i przyszłych rekrutacji*
  5. posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody
  6. ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
  7. podanie danych osobowych jest obligatoryjne w oparciu o przepisy prawa a w pozostałym zakresie jest dobrowolne
  8. Pani/Pana dane będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany w tym również w formie profilowania. Zautomatyzowane podejmowanie decyzji będzie odbywało się na zasadach określonych w zasadach rekrutacji, konsekwencją takiego przetwarzania będzie kontakt tylko z wybranymi kandydatami

* niepotrzebne skreślić