preloader-img

Zdrowe serce

drogą do lepszego życia

Pamiętając o tym staramy się zapewnić naszym pacjentom wysokiej jakości świadczenia medyczne, najlepszą opiekę i najwyższy poziom bezpieczeństwa. Od prawie 20 lat dbamy o naszych pacjentów. Jesteście w dobrych rękach.

Dolnośląskie Centrum Chorób Serca im. prof. Zbigniewa Religi

Medinet Sp. z o.o.

to profesjonalny ośrodek z wysoko wykwalifikowaną kadrą medyczną, wyposażony w dobrej klasy sprzęt medyczny zapewniający opiekę wysokospecjalistyczną w zakresie chorób serca.

Rozlicz się SERCEM

  • 26 lut 2024

Przekazując nam swoje 1,5 % podatku lub inną dowolną kwotę zostajesz Darczyńcą i wspierasz nasze wysiłki. Pomóż nam pomagać i rozlicz się z SERCEM !

Czytaj dalej

Fundacja "Czerwone noski"

  • 21 sty 2024

Medinet nawiązał współpracę z Fundacją "Czerwone Noski", która ma nosa do rozweselania nie tylko małych Pacjentów

Czytaj dalej

Życzenia bożonarodzeniowe

  • 21 gru 2023

Bożonarodzeniowe życzenia od Dyrekcji Centrum Chorób Serca Medinet

Czytaj dalej

Certyfikat "Bezpieczny szpital to bezpieczny pacjent"

  • 20 lis 2023

Przyznanie certyfikatu „Bezpieczny szpital to bezpieczny pacjent”!

Czytaj dalej

Dobry posiłek w szpitalu

  • 01 lis 2023

"Dobry posiłek w szpitalach" - program pilotażowy nt. edukacji żywieniowej oraz poprawy jakości żywienia Pacjentów w szpitalach.

Czytaj dalej

Cykl szkoleń z fizjoterapii

  • 04 paź 2023

Klub Pacjenta "Zdrowe Serce" uruchamia cotygodniowy cykl szkoleń z fizjoterapii dla pacjentów

Czytaj dalej

struktura

dlaczego my?

Pacjent Dolnośląskie Centrum Chorób Serca im. Prof. Zbigniewa Religi MEDINET Sp. z o.o. objęty jest kompleksową opieką od rozpoznania choroby w przychodni kardiologicznej przez kwalifikacje do zabiegu - zabieg operacyjnyrehabilitację kardiologiczną - po ponowną opiekę w poradni kardiochirurgicznej i kardiologicznej po operacji serca. Wszystkie te działania są kompleksowo wykonywane w naszych ośrodkach, aby pacjent czuł się bezpiecznie i miał w nas wsparcie.

Kadra medyczna Dolnośląskiego Centrum Chorób Serca im. prof. Zbigniewa Religi MEDINET Sp. z o.o. to wysokiej klasy specjaliści. Zarówno lekarze, pielęgniarki, fizjoterapeuci jak i cały personel medyczny stale podnosi swoje kwalifikację zdobywając doświadczenie w kraju i zagranicą. Dzięki stałemu rozwojowi z zakresu nowoczesnych metod diagnostycznych i leczniczych proponujemy innowacyjne techniki operacyjne również małoinwazyjne z zakresu kardiochirurgii dorosłych i dzieci.

Świadczone usługi

O nas

Operacja kardiochirurgiczna

„Zdrowe serce drogą do lepszego życia” - pamiętając o tym staramy się zapewnić naszym pacjentom wysokiej jakości świadczenia medyczne, najlepszą opiekę i najwyższy poziom bezpieczeństwa. Od prawie 20 lat z zaangażowaniem i pasją leczymy naszych pacjentów. Zarówno tych, którzy są pod stałą opieką naszych poradni, jak i tych którzy przebywali w oddziałach szpitalnych. Dolnośląskie Centrum Chorób Serca im. Prof. Zbigniewa Religi MEDINET Sp. z o.o. to profesjonalny ośrodek z wysoko wykwalifikowaną kadrą medyczną, wyposażony w dobrej klasy sprzęt medyczny zapewniający specjalistyczną opiekę w zakresie chorób serca. W naszych Centrach pacjenci mogą przejść niemalże wszystkie etapy diagnostyki i terapii chorób serca - od kardiochirurgii po rehabilitację.

PRZEPROWADZONYCH ZABIEGÓW

DOŚWIADCZONYCH LEKARZY

ZADOWOLONYCH PACJENTÓW

SALE OPERACYJNE

REJESTRACJA INTERNETOWA DO NASZYCH PORADNI

Aktualności

[{"id":"2","name":"Og\u0142oszenia","slug":"ogloszenia","code":null,"description":"","parent_id":null,"nest_left":"3","nest_right":"4","nest_depth":"0","created_at":"2021-12-15 13:42:56","updated_at":"2021-12-15 13:42:56","url":"https:\/\/medinet.pl\/pl\/404","pivot":{"post_id":"69","category_id":"2"}}]