preloader-img

Zdrowe serce

drogą do lepszego życia

Pamiętając o tym staramy się zapewnić naszym pacjentom wysokiej jakości świadczenia medyczne, najlepszą opiekę i najwyższy poziom bezpieczeństwa. Od prawie 20 lat dbamy o naszych pacjentów. Jesteście w dobrych rękach.

Dolnośląskie Centrum Chorób Serca im. prof. Zbigniewa Religi

Medinet Sp. z o.o.

to profesjonalny ośrodek z wysoko wykwalifikowaną kadrą medyczną, wyposażony w dobrej klasy sprzęt medyczny zapewniający opiekę wysokospecjalistyczną w zakresie chorób serca.

To już 20 lat!

  • 10 maj 2024

Oddział Rehabilitacji Kardiologicznej MEDINET we Wrocławiu obchodzi okrągłą rocznicę istnienia.

Czytaj dalej

Zakup sprzętu do rehabilitacji kardiologicznej

  • 15 kwi 2024

Oddział Rehabilitacji wzbogacił się o nowy sprzęt do ćwiczeń

Czytaj dalej

Wielkanoc 2024

  • 31 mar 2024

Z okazji nadchodzących Świąt Wielkanocnych składamy najserdeczniejsze życzenia

Czytaj dalej

Planowane niszczenie dokumentacji medycznej z 2003 roku

  • 15 mar 2024

Planowane niszczenie dokumentacji medycznej - historii chorób pacjentów leczonych w 2003 roku

Czytaj dalej

Dzień Kobiet w Medinecie

  • 07 mar 2024

Dzień Kobiet to jedno z tych świąt, które celebrowane są na całym świecie, choć nie zawsze jest doceniane w pełni za swoje znaczenie i korzenie.

Czytaj dalej

Rozlicz się SERCEM

  • 26 lut 2024

Przekazując nam swoje 1,5 % podatku lub inną dowolną kwotę zostajesz Darczyńcą i wspierasz nasze wysiłki. Pomóż nam pomagać i rozlicz się z SERCEM !

Czytaj dalej

struktura

dlaczego my?

Pacjent Dolnośląskie Centrum Chorób Serca im. Prof. Zbigniewa Religi MEDINET Sp. z o.o. objęty jest kompleksową opieką od rozpoznania choroby w przychodni kardiologicznej przez kwalifikacje do zabiegu - zabieg operacyjnyrehabilitację kardiologiczną - po ponowną opiekę w poradni kardiochirurgicznej i kardiologicznej po operacji serca. Wszystkie te działania są kompleksowo wykonywane w naszych ośrodkach, aby pacjent czuł się bezpiecznie i miał w nas wsparcie.

Kadra medyczna Dolnośląskiego Centrum Chorób Serca im. prof. Zbigniewa Religi MEDINET Sp. z o.o. to wysokiej klasy specjaliści. Zarówno lekarze, pielęgniarki, fizjoterapeuci jak i cały personel medyczny stale podnosi swoje kwalifikację zdobywając doświadczenie w kraju i zagranicą. Dzięki stałemu rozwojowi z zakresu nowoczesnych metod diagnostycznych i leczniczych proponujemy innowacyjne techniki operacyjne również małoinwazyjne z zakresu kardiochirurgii dorosłych i dzieci.

Świadczone usługi

O nas

Operacja kardiochirurgiczna

„Zdrowe serce drogą do lepszego życia” - pamiętając o tym staramy się zapewnić naszym pacjentom wysokiej jakości świadczenia medyczne, najlepszą opiekę i najwyższy poziom bezpieczeństwa. Od prawie 20 lat z zaangażowaniem i pasją leczymy naszych pacjentów. Zarówno tych, którzy są pod stałą opieką naszych poradni, jak i tych którzy przebywali w oddziałach szpitalnych. Dolnośląskie Centrum Chorób Serca im. Prof. Zbigniewa Religi MEDINET Sp. z o.o. to profesjonalny ośrodek z wysoko wykwalifikowaną kadrą medyczną, wyposażony w dobrej klasy sprzęt medyczny zapewniający specjalistyczną opiekę w zakresie chorób serca. W naszych Centrach pacjenci mogą przejść niemalże wszystkie etapy diagnostyki i terapii chorób serca - od kardiochirurgii po rehabilitację.

PRZEPROWADZONYCH ZABIEGÓW

DOŚWIADCZONYCH LEKARZY

ZADOWOLONYCH PACJENTÓW

SALE OPERACYJNE

REJESTRACJA INTERNETOWA DO NASZYCH PORADNI

Aktualności

[{"id":"4","name":"Przetargi","slug":"przetargi","code":null,"description":"","parent_id":null,"nest_left":"7","nest_right":"8","nest_depth":"0","created_at":"2022-02-16 13:59:53","updated_at":"2022-02-16 13:59:53","url":"https:\/\/medinet.pl\/pl\/404","pivot":{"post_id":"77","category_id":"4"}}]