preloader-img

Zdrowe serce

drogą do lepszego życia

Pamiętając o tym staramy się zapewnić naszym pacjentom wysokiej jakości świadczenia medyczne, najlepszą opiekę i najwyższy poziom bezpieczeństwa. Od prawie 20 lat dbamy o naszych pacjentów. Jesteście w dobrych rękach.

Dolnośląskie Centrum Chorób Serca im. prof. Zbigniewa Religi

Medinet Sp. z o.o.

to profesjonalny ośrodek z wysoko wykwalifikowaną kadrą medyczną, wyposażony w dobrej klasy sprzęt medyczny zapewniający opiekę wysokospecjalistyczną w zakresie chorób serca.

Nagroda Prezydenta Wrocławia

  • 15 lip 2024

Pan Prezes prof. Rumuald Cichoń otrzymał z rąk włodarza miasta Pana Jacka Sutryka NAGRODĘ PREZYDENTA WROCŁAWIA

Czytaj dalej

Bohaterowie są wśród nas!

  • 16 cze 2024

Pasja do pomagania zauważona i doceniona - uroczysta premiera książki "50 Osobistości Biznesu"

Czytaj dalej

Nowy wygląd rejestracji

  • 13 cze 2024

DCCS we Wrocławiu zyskało nowy wygląd rejestracji medycznej

Czytaj dalej

To już 20 lat!

  • 10 maj 2024

Oddział Rehabilitacji Kardiologicznej MEDINET we Wrocławiu obchodzi okrągłą rocznicę istnienia.

Czytaj dalej

Zakup sprzętu do rehabilitacji kardiologicznej

  • 15 kwi 2024

Oddział Rehabilitacji wzbogacił się o nowy sprzęt do ćwiczeń

Czytaj dalej

Wielkanoc 2024

  • 31 mar 2024

Z okazji nadchodzących Świąt Wielkanocnych składamy najserdeczniejsze życzenia

Czytaj dalej

struktura

dlaczego my?

Pacjent Dolnośląskie Centrum Chorób Serca im. Prof. Zbigniewa Religi MEDINET Sp. z o.o. objęty jest kompleksową opieką od rozpoznania choroby w przychodni kardiologicznej przez kwalifikacje do zabiegu - zabieg operacyjnyrehabilitację kardiologiczną - po ponowną opiekę w poradni kardiochirurgicznej i kardiologicznej po operacji serca. Wszystkie te działania są kompleksowo wykonywane w naszych ośrodkach, aby pacjent czuł się bezpiecznie i miał w nas wsparcie.

Kadra medyczna Dolnośląskiego Centrum Chorób Serca im. prof. Zbigniewa Religi MEDINET Sp. z o.o. to wysokiej klasy specjaliści. Zarówno lekarze, pielęgniarki, fizjoterapeuci jak i cały personel medyczny stale podnosi swoje kwalifikację zdobywając doświadczenie w kraju i zagranicą. Dzięki stałemu rozwojowi z zakresu nowoczesnych metod diagnostycznych i leczniczych proponujemy innowacyjne techniki operacyjne również małoinwazyjne z zakresu kardiochirurgii dorosłych i dzieci.

Świadczone usługi

O nas

Operacja kardiochirurgiczna

„Zdrowe serce drogą do lepszego życia” - pamiętając o tym staramy się zapewnić naszym pacjentom wysokiej jakości świadczenia medyczne, najlepszą opiekę i najwyższy poziom bezpieczeństwa. Od prawie 20 lat z zaangażowaniem i pasją leczymy naszych pacjentów. Zarówno tych, którzy są pod stałą opieką naszych poradni, jak i tych którzy przebywali w oddziałach szpitalnych. Dolnośląskie Centrum Chorób Serca im. Prof. Zbigniewa Religi MEDINET Sp. z o.o. to profesjonalny ośrodek z wysoko wykwalifikowaną kadrą medyczną, wyposażony w dobrej klasy sprzęt medyczny zapewniający specjalistyczną opiekę w zakresie chorób serca. W naszych Centrach pacjenci mogą przejść niemalże wszystkie etapy diagnostyki i terapii chorób serca - od kardiochirurgii po rehabilitację.

PRZEPROWADZONYCH ZABIEGÓW

DOŚWIADCZONYCH LEKARZY

ZADOWOLONYCH PACJENTÓW

SALE OPERACYJNE

REJESTRACJA INTERNETOWA DO NASZYCH PORADNI

Aktualności

[{"id":2,"name":"Og\u0142oszenia","slug":"ogloszenia","code":null,"description":"","parent_id":null,"nest_left":3,"nest_right":4,"nest_depth":0,"created_at":"2021-12-15 13:42:56","updated_at":"2021-12-15 13:42:56","url":"https:\/\/medinet.pl\/pl\/404","pivot":{"post_id":80,"category_id":2}}]