preloader-img

Zdrowe serce

drogą do lepszego życia

Pamiętając o tym staramy się zapewnić naszym pacjentom wysokiej jakości świadczenia medyczne, najlepszą opiekę i najwyższy poziom bezpieczeństwa. Od prawie 20 lat dbamy o naszych pacjentów. Jesteście w dobrych rękach.

Dolnośląskie Centrum Chorób Serca im. Prof. Zbigniewa Religi

Medinet Sp. z o.o.

to profesjonalny ośrodek z wysoko wykwalifikowaną kadrą medyczną, wyposażony w dobrej klasy sprzęt medyczny zapewniający opiekę wysokospecjalistyczną w zakresie chorób serca.

Rehabilitacja oddechowa - covid-19

  • 13 sty 2022

Przedstawiamy Państwu film instruktażowy pokazujący ćwiczenia, które warto znać i stosować, aby złagodzić dolegliwości i odzyskać kontrolę nad oddechem.

Czytaj dalej

Życzenia bożonarodzeniowe dla zespołu Medinet

  • 24 gru 2021

Dziękujemy za Wasz profesjonalizm, za czas poświęcony chorym, zwłaszcza w tym trudnym dla nas czasie pandemii, kiedy wszyscy musimy zdawać egzamin z odpowiedzialności.

Czytaj dalej

Życzenia bożonarodzeniowe dla pacjentów

  • 23 gru 2021

Naszym Pacjentom i ich Rodzinom składamy życzenia zdrowych, radosnych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia.

Czytaj dalej

Przeciwdziałanie wykluczeniu społecznemu spowodowanemu COVID -19 - 2

  • 17 gru 2021

Celem projektu jest zwiększenie komplementarności wsparcia podmiotów leczniczych w zabezpieczeniu życia i zdrowia osób korzystających z ich pomocy  i przebywających w tych podmiotach.

Czytaj dalej

Rozpoczynamy rejestrację szczepień dla dzieci w wieku 5-11 lat

  • 15 gru 2021

Dolnośląskie Centrum Chorób Serca im. Prof. Zbigniewa Religi - Medinet Sp. z o.o. informuję, że od dnia 15 grudnia 2021 r. rozpoczynamy rejestrację szczepień dla dzieci w wieku 5-11 lat.

Czytaj dalej

Medinet Szpitalem Covidowym

  • 10 gru 2021

Od dnia 10 grudnia 2021 r. na podstawie decyzji Ministra Zdrowia Medinet stał się Szpitalem Covidowym.

Czytaj dalej

STRUKTURA

DLACZEGO MY?

Pacjent Dolnośląskiego Centrum Chorób Serca im. prof. Zbigniewa Religi MEDINET objęty jest kompleksową opieką od rozpoznania choroby w przychodni kardiologicznej przez kwalifikacje do zabiegu - zabieg operacyjny – rehabilitację kardiologiczną - po ponowną opiekę w poradni kardiochirurgicznej i kardiologicznej po operacji serca. Wszystkie te działania są kompleksowo wykonywane w naszych ośrodkach, aby pacjent czuł się bezpiecznie i miał w nas wsparcie.

Kadra medyczna Dolnośląskiego Centrum Chorób Serca im. prof. Zbigniewa Religi MEDINET Sp. z o.o. to wysokiej klasy specjaliści. Zarówno lekarze, pielęgniarki, fizjoterapeuci jak i cały personel medyczny stale podnosi swoje kwalifikację zdobywając doświadczenie w kraju i zagranicą. Dzięki stałemu rozwojowi z zakresu nowoczesnych metod diagnostycznych i leczniczych proponujemy innowacyjne techniki operacyjne również małoinwazyjne z zakresu kardiochirurgii dorosłych i dzieci.

ŚWIADCZONE USŁUGI

O nas

Operacja kardiochirurgiczna

„Zdrowe serce drogą do lepszego życia” - pamiętając o tym staramy się zapewnić naszym pacjentom wysokiej jakości świadczenia medyczne, najlepszą opiekę i najwyższy poziom bezpieczeństwa. Od prawie 20 lat z zaangażowaniem i pasją leczymy naszych pacjentów. Zarówno tych, którzy są pod stałą opieką naszych poradni, jak i tych którzy przebywali w oddziałach szpitalnych. Dolnośląskie Centrum Chorób Serca im. Prof. Zbigniewa Religi - Medinet Sp. z o.o. to profesjonalny ośrodek z wysoko wykwalifikowaną kadrą medyczną, wyposażony w dobrej klasy sprzęt medyczny zapewniający specjalistyczną opiekę w zakresie chorób serca. W naszych Centrach pacjenci mogą przejść niemalże wszystkie etapy diagnostyki i terapii chorób serca - od kardiochirurgii po rehabilitację.

PRZEPROWADZONYCH ZABIEGÓW

DOŚWIADCZONYCH LEKARZY

ZADOWOLONYCH PACJENTÓW

SALE OPERACYJNE

REJESTRACJA INTERNETOWA DO NASZYCH PORADNI

AKTUALNOŚCI