preloader-img
Bohaterowie są wśród nas!

Bohaterowie są wśród nas!

W dniu 14.06.2024 br. w Airport Hotel Okęcie w Warszawie odbyła się uroczysta premiera książki "50 Osobistości Biznesu" przygotowanej przez Redakcję Magazynu Businesswoman&life na rzecz Fundacji Rak'n' Roll. Wygraj Życie! Fundacji, która w tym roku obchodzi swoje 15-lecie. 

Książka opowiada historie ludzi sukcesu. Pokazuje co ich inspiruje, pasjonuje, motywuje do działania. Możemy dowiedzieć się, czym są dla nich sukcesy, a czym porażki, jakie są ich marzenia i skąd czerpią energię do nieustannego dążenia do wyznaczonych sobie celów.

Bohaterowie publikacji to osoby sukcesu, które podzieliły się swoimi historiami na poszczególnych stronach. Każda z nich jest inna, ale wszystkie niezmiernie inspirujące... Wśród bohaterów książki znalazła się Pani Anna Farmas - nasza Dyrektor Zarządzająca, która kierując Dolnośląskim Centrum Chorób Serca im. prof. Zbigniewa Religi MEDINET Sp. z o.o. od lat aktywnie wspiera wszelkie działania i akcje charytatywne, ponieważ wierzy, że wartość człowieka jest najwyższa, a dobro powraca z nawiązką.

Uroczysta gala prowadzona przez znanego aktora Jacka Borkowskiego, rozpoczęła się od występu utalentowanej piosenkarki Pani Karoliny Szczurowskiej, która zadebiutowała w 2018 roku w programie „The Voice of Kids”. Podczas uroczystości zostały przyznane nagrody w kategorii „Serce Dobroczynności” dla osób publicznych, które wykorzystują swoją popularność do promocji zdrowego stylu życia, badań i profilaktyki nowotworowej.

Gala była niezwykłym spotkaniem osobistości ze świata biznesu i show-biznesu, a to co ich połączyło to wspólna pasja do pomagania. 

Pani Annie Farmas gratulujemy prywatnego oraz zawodowego sukcesu!