preloader-img
Odznaczenie honorowe za

Odznaczenie honorowe za "Zasługi dla Rozwoju Gospodarki RP"

22 kwietnia 2023 r. odbył się Jubileusz 30-lecia Dolnośląskich Pracodawców. Podczas tego wydarzenia nasz szpital - Dolnośląskie Centrum Chorób Serca im. Prof. Zbigniewa Religi we Wrocławiu i Nowej Soli - Medinet Sp. z o.o. - został odznaczony medalem w uznaniu zasług poniesionych na rzecz rozwoju gospodarki Rzeczpospolitej Polski. 

To było wyjątkowe wydarzenie kulturalne oraz okazja do uczczenia 30 lat działalności organizacji Dolnośląskich Pracodawców. Zrzeszenie skupia blisko 180 firm z regionu, co daje mu status jednego z najliczniejszych związków pracodawców na Dolnym Śląsku. Od 30 lat Związek ten dba o budowanie pozytywnego wizerunku przedsiębiorcy i jego roli w społeczeństwie. 

Nagrodę w imieniu naszego Szpitala odebrała osobiście Dyrektor Zarządzająca - Pani Anna Farmas. Mieliśmy zaszczyt wziąć udział w Gali wraz z takimi osobami jak:

  • Vice Wojewoda Dolnośląski
  • Prezydent Wałbrzycha
  • Prezydent Konfederacji Lewiatan


Odznakę honorową za "Zasługi dla Rozwoju Gospodarki Rzeczypospolitej Polskiej" otrzymały jeszcze dwie inne firmy, którym również serdecznie gratulujemy: 

  •  A+V Sp. z o.o.
  • Toyota Motor Manufacturing Poland

Wręczenie nagród odbyło się w budynku Filharmonia Sudecka  im. Józefa Wiłkomirskiego w Wałbrzychu, a sam wyjątkowy wieczór uświetnił występ zespołu TRE VOCI, któremu serdecznie dziękujemy za wspaniały koncert i naprawdę ujmujące chwile. 

Dziękujemy serdecznie Organizatorom i Sponsorom za zaproszenie, docenienie i ostatecznie przyznanie nam nagrody Ministra Gospodarki - to dla nas naprawdę ogromny zaszczyt!