preloader-img
stanowisko

Pielęgniarka lub Pielęgniarz

 • Lokalizacja: Wrocław
 • Kontakt: 71 320 94 12

Pielęgniarka Instrumentariuszka lub Pielęgniarz Instrumentariusz lub osoba chętna do szkolenia w specjalizacji z pielęgniarstwa operacyjnego

Dolnośląskie Centrum Chorób Serca im. prof. Zbigniewa Religi - Medinet Spółka z o.o. jest firmą z tradycjami i zasadami. Od prawie 20 lat działamy aktywnie na rynku usług zdrowotnych. Specjalizujemy się w kardiologii i kardiochirurgii zarówno dzieci jak i dorosłych oraz rehabilitacji kardiologicznej. Nasze szpitale i przychodnie zapewniają pacjentom kompleksową opiekę i wysoką jakość usług. Medinet skupia ludzi wielu profesji z zakresu leczenia i chirurgii serca, których cechuje otwartość i zaangażowanie. Wspieramy pracowników w ich rozwoju, bo to stanowi o naszej sile.

Jeśli jesteś osobą ambitną, dynamiczną i chcesz być partnerem w leczeniu  chorych - dołącz do nas!


Oczekiwania:

 • wykształcenie minimum średnie medyczne z zakresu pielęgniarstwa, preferowane wyższe o kierunku pielęgniarstwo;
 • aktualne prawo wykonywania zawodu;
 • posiadanie kursu kwalifikacyjnego/specjalizacji w dziedzinie pielęgniarstwa operacyjnego;
 • doświadczenie w pracy na bloku operacyjnym umożliwiające instrumentowanie przy operacjach;
 • orientacja na pacjenta, empatia, chęć niesienia pomocy innym, wysoka kultura osobista, umiejętność pracy w zespole oraz dobra organizacja pracy własnej;


Oferujemy:

 • pracę w renomowanej i stabilnej firmie, będącej liderem w swojej branży;
 • miłą i przyjazną atmosferę w zespole;
 • możliwość podnoszenia wiedzy i kwalifikacji;
 • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełny etat lub (do wyboru) umowa zlecenie, kontrakt;
 • kartę Multisport, grupowe ubezpieczenia na życie, świadczenia z ZFŚS;

Osoby zgłaszające się z CV prosimy o załączenie klauzuli:
Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji.

Aplikuj

Klauzula informacyjna dla kandydatów do pracy

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję, że:

 1. administratorem Pani/Pana danych osobowych Dolnośląskie Centrum Chorób Serca Im. Prof. Zbigniewa Religi Medinet Sp. z o.o., z siedzibą we Wrocławiu, ul. Kamieńskiego 73 a
 2. kontakt z Inspektorem Ochrony Danych - tel. 71 320 94 05, iod@medinet.pl,
 3. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu rekrutacji / przyszłych rekrutacji* - na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. oraz Kodeksu Pracy z dnia 26 czerwca 1974 r.
 4. Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą przez okres rekrutacji / okres tej i przyszłych rekrutacji*
 5. posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody.
 6. ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
 7. podanie danych osobowych jest obligatoryjne w oparciu o przepisy prawa a w pozostałym zakresie jest dobrowolne.
 8. Pani/Pana dane będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany w tym również w formie profilowania. Zautomatyzowane podejmowanie decyzji będzie odbywało się na zasadach określonych w zasadach rekrutacji, konsekwencją takiego przetwarzania będzie kontakt tylko z wybranymi kandydatami.

* niepotrzebne skreślić