preloader-img

Medinet

„Zdrowe serce drogą do lepszego życia” - od prawie 20 lat dbamy o naszych pacjentów zarówno tych, którzy są pod stałą opieką naszych poradni, jak i tych którzy przebywali na oddziałach szpitalnych. 

Leczymy z zaangażowaniem i pasją! Dokładamy wszelkich starań, by zapewnić naszym pacjentom wysokiej jakości świadczenia medyczne, najlepszą opiekę i najwyższy poziom poczucia bezpieczeństwa.

Dolnośląskie Centrum Chorób Serca im. Prof. Zbigniewa Religi MEDINET Sp. z o.o. to profesjonalny ośrodek z wysoko wykwalifikowaną kadrą medyczną, wyposażony w dobrej klasy sprzęt medyczny zapewniający specjalistyczną opiekę w zakresie chorób serca. W naszych Centrach pacjenci mogą przejść wszystkie etapy diagnostyki i terapii chorób serca - od kardiochirurgii po rehabilitację.

Oferujemy usługi skierowane zarówno do osób dorosłych, jak i dzieci. Dolnośląskie Centrum Chorób Serca im. Prof. Zbigniewa Religi MEDINET Sp. z o.o. jako jedyny ośrodek kardiochirurgiczny na Dolnym Śląsku wykonuje operacje u dzieci oraz specjalizuje się w kardiochirurgii małoinwazyjnej. Świadczenia medyczne udzielane są bezpłatnie na podstawie kontraktu z NFZ. Realizujemy również usługi komercyjne. 

W Dolnośląskim Centrum Chorób Serca im. Prof. Zbigniewa Religi MEDINET Sp. z o.o. najważniejszy jest pacjent. Dzięki szerokiej współpracy ze specjalistycznymi ośrodkami, nasi pacjenci otrzymują kompleksową opiekę w zakresie leczenia chorób serca. Mają zapewniony dostęp do porad psychologicznych. Staramy się, by nasi pacjenci otrzymywali wysokiej jakości usługi. Czuli się zaopiekowani i ważni.

Koncepcja naszej działalności oparta jest o filary harmonijnej współpracy lekarzy, pielęgniarek, rehabilitantów, perfuzjonistów, psychologów, techników RTG, farmaceutów, pracowników administracyjnych i gospodarczych. Obowiązujące w naszych oddziałach, poradniach i pracowniach standardy oraz procedury medyczne sprzyjają budowaniu najwyższej jakości opieki, co potwierdzają także wdrożone i utrzymywane systemy jakości – Akredytacja Ministerstwa Zdrowia i ISO 9001:2015

Jeśli masz ochotę dowiedzieć się o nas więcej, zachęcamy do zapoznania się z naszą publikacją:
Uroczystość nadania
imienia Prof. Zbigniewa Religi Dolnośląskiemu Centrum Chorób Serca