preloader-img
Pomoc kardiochirurgiczna dla dzieci z Ukrainy

Pomoc kardiochirurgiczna dla dzieci z Ukrainy

Szanowni Państwo - Drodzy Przyjaciele

Nieuzasadniona agresja na suwerenność Ukrainy oraz bezpieczeństwo jej Obywateli skłania nas do udzielenia wszelkiego możliwego wsparcia i realnej pomocy osobom uciekającym przed wojną. Wspieramy sprzętowo ukraińskie szpitale wojskowe, cywilne i kardiochirurgiczne Centrum we Lwowie Prof. Lubomira Kulyka.

Odczuwając bezmiar cierpienia wychodzimy z inicjatywą podjęcia w Dolnośląskim Centrum Chorób Serca im. Prof. Zbigniewa Religi – Medinet Sp. z o.o. we Wrocławiu leczenia kardiochirurgicznego dzieci z terenów objętych rosyjską agresją. Jesteśmy gotowi pomóc w organizacji transportu od granicy, by przyjąć małych pacjentów i zapewnić im należytą specjalistyczną opiekę. Oferujemy leczenie pooperacyjne i pomoc w kontynuacji kolejnych procedur medycznych. Zapewnimy bezpłatny pobyt dla matki (lub opiekuna prawnego) naszego małego pacjenta.

Dolnośląskie Centrum Chorób Serca im. Prof. Zbigniewa Religi - MEDINET Sp. z o.o. od 20 lat leczy pacjentów kardiochirurgicznych zarówno dzieci jak i dorosłych. Jesteśmy szpitalem z wysoko wykwalifikowaną kadrą medyczną, wyposażonym w dobrej klasy sprzęt medyczny zapewniający specjalistyczną opiekę w zakresie chorób serca. W naszych szpitalach pacjenci mogą przejść wszystkie etapy diagnostyki i terapii chorób serca - od kardiochirurgii po rehabilitację. Jako szpital kardiochirurgiczny wykonujemy operacje u dzieci oraz dorosłych.

Drodzy Przyjaciele w razie potrzeby jesteśmy do waszej dyspozycji i prosimy o kontakt:

  • biuro@medinet.pl
  • (48) 71 320 94 50 - kontakt telefoniczny do biura
  • (48) 724 605 004 - kontakt telefoniczny do lekarza kardiochirurga dra Dymytro Harasymiv

Mamy nadzieję, że mimo wszystko działania wojenne zakończą się szybko i Państwa szpital wróci do swojej dawnej pokojowej działalności. Życzymy wytrwałości i niezłomności.

Z wyrazami największego szacunku,

Prof. UZ Romuald Cichoń dr n. med 

- Prezes Zarządu Dolnośląskiego Centrum Chorób Serca im. Prof. Zbigniewa Religi - MEDINET Sp. z o.o.Jeśli chcieliby Państwo wspomóc naszą inicjatywę w leczeniu kardiochirurgicznym dzieci z rejonów objętych wojną zachęcamy do dokonywania wpłat na konto naszego Stowarzyszenia Rozwoju Kardiochirurgii Dziecięcej i Małoinwazyjnej:

  • 26 1020 5226 0000 6102 0019 0942  z dopiskiem POMOC UKRAINIE